Aktualności

Rok

Miesiąc

Ogłoszenie o postępowaniu kwalifikacyjnym na stanowisko Członka Zarządu MS TFI S.A.
19.07.2018

Rada Nadzorcza spółki MS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. z siedzibą w Warszawie, działając na podstawie art. 12 ust. 5 Statutu Spółki ogłasza wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Członka Zarządu Spółki.

Oświadczenie Zarządu Stoczni Remontowej Nauta w sprawie pożaru budynku magazynowego  znajdującego się na terenie  Zakładu Nowych Budów w Gdańsku
18.07.2018

W dniu 17.07.2018 r. doszło do pożaru w jednym z budynków magazynowych użytkowanych przez SR Nauta w Gdańsku. W budynku tym magazynowane jest wyposażenie niezbędne do bieżących prac Zakładu Nowych Budów SR Nauta. Sam budynek nie jest własnością Stoczni Nauta i jest administrowany przez spółkę Synergia. Nikt z pracowników ani współpracowników przebywających na terenie stoczni nie ucierpiał.

MS TFI i Fundusz Rozwoju Spółek podpisały List intencyjny w sprawie przekazania Stoczni Szczecińskiej i Stoczni Remontowej „Gryfia” pod nadzór MGMiŻŚ.
17.06.2018

List intencyjny w sprawie przekazania nadzoru nad podmiotami stoczniowymi Ministerstwu Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej podpisali w piątek p.o. prezesa MS Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych, zarządzającego funduszem Mars Leszek Milczarek oraz prezes Funduszu Rozwoju Spółek Paweł Kolczyński. Fundusz Mars to większościowy udziałowiec obu stoczniowych spółek.

Uroczystość położenia stępki pod szwedzki okręt SIGINT budowany przez Stocznię Remontową Nauta
17.06.2018

Na terenie PGZ Stoczni Wojennej w Gdyni odbyła się ceremonia położenia stępki pod nowy szwedzki okręt wywiadowczy. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele Saab i Polskiej Grupy Zbrojeniowej (PGZ) oraz zaproszeni goście.

  • Strona 1 z 82
  • >
  • >>