Media o nas

W tym miejscu prezentujemy publikacje prasowe na temat Towarzystwa, zarządzanych funduszy i spółek portfelowych. 

GOSPODARKA MORSKA: Nowy prom dla PŻB projektują trzy biura
06.04.2018

Jak ustaliło Radio Szczecin, nowy prom dla Polskiej Żeglugi Bałtyckiej projektują trzy biura. Od przyszłego miesiąca ma się rozpocząć zakup materiałów. W rozmowie ze szczecińską rozgłośnią Marek Gróbarczyk, minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej, potwierdził, że środki finansowe na budowę jednostki są zabezpieczone.

RADIO SZCZECIN: Prom dla PŻB - są pieniądze, powstaje projekt
05.04.2018

Trwa projektowanie promu dla Polskiej Żeglugi Bałtyckiej. Pierwsze materiały na budowę jednostki mają być kupione jeszcze w maju - poinformował w czwartek w Szczecinie minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk.

TVP SZCZECIN: Impuls do produkcji nowych statków - miliony dofinansowania dla stoczni
28.03.2018

18 milionów złotych dofinansowania z państwowego Funduszu Mars otrzyma Stocznia Szczecińska. Pieniądze przeznaczone zostaną na niezbędne inwestycje w nowe technologie. To ma być impuls do nowych zamówień, a więc i produkcji statków.

TRÓJMIASTO.PL: Nauta rozpoczęła budowę okrętu dla Szwedów
01.03.2018

W Stoczni Remontowej Nauta odbyło się palenie pierwszych blach dla szwedzkiego okrętu wywiadowczego Królewskiej Szwedzkiej Marynarki Wojennej. Kontrakt na budowę jednostki wynika z realizacji postanowień zawartego w 2016 r. porozumienia o współpracy przy projektach okrętowych pomiędzy koncernem Saab a Polską Grupą Zbrojeniową.

  • Strona 1 z 3
  • >
  • >>