Aktualności

Kolejne skrubery w MSR Gryfii
26.01.2015

Morska stocznia Remontowa Gryfia montuje kolejne skrubery do odsiarczania spalin. Tym razem klientem stoczni jest armator z Hamburga – Rord Braren Bereederungs GmbH & Co.

Załadunek konstrukcji SAL
15.01.2015

12 stycznia w Energomontażu-Północ Gdynia odbył się załadunek konstrukcji przeznaczonej do instalacji typu SAL (Single Anchor Loading System), która trafi na pole wydobywcze Greater Stella. Klientem EPG jest norweska firma APL, która dostarcza na pole systemy załadunku ropy. Konstrukcja Energomontażu-Północ Gdynia zostanie zainstalowana na głębokości około 87 m.  

Położenie stępki w stoczni Nauta
15.01.2015

W czwartek, 15 stycznia w Stoczni Nauta odbyło się położenie stępki oraz umieszczenie szczęśliwych monet pod sejner rybacki, który stocznia buduje na zamówienie Fitjar Mekaniske Verksted AS. Jest to szósta jednostka rybacka, która powstaje w Zakładzie Nowych Budów Stoczni Nauta. Don Ole trafi do zamawiającego w czerwcu 2015 r.

Nowy Świat 2.0 ma pierwszego najemcę
14.01.2015

Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” pozyskało pierwszego najemcę budynku Nowy Świat 2.0.  Nowoczesny biurowiec, który powstaje przy Trakcie Królewskim, stanie się siedzibą renomowanej kancelarii prawnej.

  • Strona 1 z 2
  • >
  • >>