Aktualności

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Członka Zarządu / Prezesa Zarządu Mars Design & Solutions
19.10.2018

W związku z koniecznością uzupełnienia składu Zarządu, Rada Nadzorcza spółki Mars Design & Solutions sp. z o.o.  z siedzibą w Gdyni ogłasza rozpoczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki

POSTĘPOWANIE KWALIFIKACYJNE NA STANOWISKO PREZESA ZARZĄDU SPÓŁKI MSR GRYFIA
12.10.2018

Rada Nadzorcza Morskiej Stoczni Remontowej „Gryfia”, spółki portfelowej MARS FIZ informuje o rozpoczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko prezesa zarządu spółki.

Rozpoczęcie budowy nowoczesnych lodołamaczy
09.10.2018

W dniu 08 października 2018 r., po zakończeniu etapu projektowania dokumentacji technicznej i przeprowadzeniu badań modelowych, MSR Gryfia oficjalnie rozpoczęła budowę czterech lodołamaczy dla Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gdańsku. W ramach zawartej we wrześniu 2017 r. umowy powstaną trzy lodołamacze liniowe i jeden czołowy.

Energomontaż-Północ Gdynia gotowy do budowy morskich farm wiatrowych w Polsce
26.10.2017

W Gdyni trwa konferencja „Offshore Wind Logistics & Supplies”, w której udział biorą m.in. przedstawiciele Energomontażu-Północ Gdynia. Spółka, która od lat dostarcza konstrukcje dla morskich farm wiatrowych w Europie Północnej i Zachodniej, aktywnie przygotowuje się do współtworzenia łańcucha dostawców dla planowanych farm wiatrowych w polskiej strefie Bałtyku. 

  • Strona 1 z 9
  • >
  • >>