Aktualności

Zapraszamy na Nor-Shipping!
25.05.2015

Między 2 a 5 czerwca w norweskim Lillestorm koło Oslo odbędą się kolejne tragi Nor-Shipping. Podczas wystawy swoją ofertę przedstawią spółki z grupy MARS Shipyards & Offshore.

Nauta nie zwalnia tempa!
22.05.2015

Wszystkie doki i nabrzeża Stoczni Nauta są w pełni obłożone. Aktualnie w zakładzie przy Czechosłowackiej w remoncie jest 8 jednostek.

W suchym doku SD II trwają prace na tankowcu Advantage Avenue. Jednostka o długości prawie 
250 m należy do floty Geden Lines – armatora, który kilka tygodni wcześniej zlecił Naucie remont rekordowego tankowca Advantage Spring (274,5 x 48 m). Advantage Avenue przechodzi w stoczni swój pierwszy remont klasowy.

W sąsiednim doku SD I zadokowany został uniwersalny masowiec Marielle Bolten pływający w barwach armatora z Hamburga - Aug. Bolten Wm. Miller’s Nachfolger. Jednostka o długości ponad 180 m wymaga standardowego remontu konserwacyjno-dokowego.

Z kolei w dokach i przy nabrzeżach Basenu VI znajdują się aktualnie jednostki: MS Juno (190 m), Horyzont II, Brennholm, Key North  i Neptun. BBC Canada cumuje przy nabrzeżu Trzydziestolecia. Natomiast przy ul. Waszyngtona remontowany jest żaglowiec Fryderyk Chopin, który pod względem wyporności i długości całkowitej jest drugim (po Darze Młodzieży) żaglowcem pływającym pod polską banderą. 

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z trwających remontów. 

Zakończony remont platformy Lotos Petrobaltic
21.05.2015

W stoczni Nauta dobiegł końca remont platformy wiertniczej Lotos Petrobaltic. Platforma jest gotowa do rozpoczęcia prac na złożu B8.  

Remont tankowca Verige
20.05.2015

Wczoraj przed południem ze Stoczni Remontowej Nauta odpłynął chorwacki tankowiec Verige.  Jednostka o długości ponad 195 m i szerokości 32 m przeszła w Naucie swój pierwszy remont w zakresie odnowienia klasy.

  • Strona 1 z 2
  • >
  • >>