Aktualności

Oświadczenie Zarządu Stoczni Remontowej Nauta w sprawie pożaru budynku magazynowego  znajdującego się na terenie  Zakładu Nowych Budów w Gdańsku
18.07.2018

W dniu 17.07.2018 r. doszło do pożaru w jednym z budynków magazynowych użytkowanych przez SR Nauta w Gdańsku. W budynku tym magazynowane jest wyposażenie niezbędne do bieżących prac Zakładu Nowych Budów SR Nauta. Sam budynek nie jest własnością Stoczni Nauta i jest administrowany przez spółkę Synergia. Nikt z pracowników ani współpracowników przebywających na terenie stoczni nie ucierpiał.

Podwójne wodowanie w stoczni Nauta
28.07.2017

28 lipca w Zakładzie Nowych Budów Stoczni Remontowej Nauta zwodowane zostały dwa statki rybackie. Operacja podwójnego wodowania nie należy do codziennych sytuacji w stoczni. W ponad czterdziestoletniej historii pochylni B1 dopiero po raz drugi miało na niej miejsce podwójne wodowanie.  

MSR Gryfia: Kolejny remont dla Vertom Bojen
17.07.2017

Morska Stocznia Remontowa Gryfia kontynuuje współpracę z niemieckim armatorem. W stoczni w Świnoujściu remont przeszła kolejna jednostka należąca do Vertom Bojen – LADY CLARA. 

Kolejne statki z Holandii w Świnoujściu
17.07.2017

Statki holenderskich armatorów w ostatnim czasie coraz częściej pojawiają się w Morskiej Stoczni Remontowej Gryfia w Świnoujściu. Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy o remontach na trzech jednostkach z Holandii, a w stoczniowych dokach pojawiły się już kolejne statki. 

  • Strona 1 z 7
  • >
  • >>