Aktualności

Zapraszamy na targi MSPO 2015
31.08.2015

Już 1 września rozpoczną się kolejne targi MSPO w Kielcach. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska grupy PGZ, gdzie w części związanej z systemami morskimi grupa MARS Shipyards & Offshore zaprezentuje swoją ofertę oraz możliwości techniczne związane z udziałem w programie Modernizacji Technicznej Polskich Sił Zbrojnych.

MSR Gryfia wesprze kształcenie zawodowe w Szczecinie
28.08.2015

Zarząd Morskiej Stoczni Remontowej Gryfia podpisał umowę ze szczecińską szkołą Delta, która od przyszłego roku będzie kształcić w zawodach stoczniowych. Uczniowie szkoły będą mieli do wyboru zawody: ślusarz, monter kadłubów okrętowych, operator obrabiarek skrawających i mechanik – monter maszyn i urządzeń. Dla stoczni to szansa na wykształcenie przyszłych pracowników.

Most Brdowski otwarty
26.08.2015

26 sierpnia w godzinach porannych Most Brdowski został otwarty dla ruchu samochodowego i pieszego. W ten sposób został zakończony kolejny, bardzo ważny etap inwestycji realizowanej przez spółkę MARS Most Brdowski.

Certyfikat Achilles dla MSR Gryfia
20.08.2015

Morska Stocznia Remontowa Gryfia otrzymała kolejny certyfikat, potwierdzający odnowienie kwalifikacji do Systemu kwalifikowania „Achilles”, służącym do prostej i szybkiej identyfikacji i weryfikacji dostawców w sektorze okrętowym i offshore.

  • Strona 1 z 2
  • >
  • >>