PROFIL DZIAŁALNOŚCI 

Działalność spółki FS Nieruchomości skoncentrowana jest wokół lubelskiego i podwarszawskiego rynku nieruchomości.

Głównymi aktywami spółki są budynki biurowe oraz akademiki w Lublinie, a także grunty inwestycyjne w Grodzisku Mazowieckim (woj. mazowieckie)  i w Jastkowie (woj. lubelskie). FS Nieruchomosci świadczy także usługi w zakresie najmu, zarządzania oraz obrotu nieruchomościami.

Spółka z sukcesem zrealizowała inwestycję Aleja Kasztanowa, polegającą na budowie osiedla domów jednorodzinnych w Młochowie koło Warszawy.

 

ZREALIZOWANE INWESTYCJE 

Aleja Kasztanowa

„Aleja Kasztanowa” to osiedle domów jednorodzinnych położone w Młochowie, 25 km od Centrum Warszawy. Na chwilę obecną zakończono I etap inwestycji przewidujący budowę 41 domów jednorodzinnych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, z czego nabywców znalazło już 25 domów.

Teren osiedla jest ogrodzony i posiada dwie bramy wjazdowe, miejsca postojowe, w tym miejsca dla inwalidów, plac zabaw, portiernię i murowany śmietnik.

Domy zaprojektowane zostały jako budynki parterowe z poddaszem użytkowym, wykonane w stanie deweloperskim zamkniętym. 

Zgodnie z projektem powierzchnia użytkowa domu waha się od 123 do 205 m2 w zależności od typu. Na parterze usytuowano wiatrołap, hol wejściowy, pokój dzienny z wyjściem na taras, jadalnię połączoną z kuchnią i dodatkowy pokój.
Na poddaszu są umiejscowione trzy lub cztery sypialnie, holl oraz łazienka. W zależności od typu domu garderoba i pomieszczenie gospodarcze.