PROFIL DZIAŁALNOŚCI 

Waryński SA Grupa Holdingowa jest dynamicznie rozwijającą się grupą kapitałową, której głównym obszarem działalności jest aktywność na rynku deweloperskim. Spółka, należąca do Polskiego Związku Firm Deweloperskich  prowadzi trzy inwestycje na Warszawskiej Woli – dwie mieszkaniowe wspólnie z partnerami i jedną samodzielną, jaką jest realizacja biurowca EQlibrium. Poprzez efektywne wykorzystanie posiadanych nieruchomości Grupa Waryński buduje swoją pozycję na warszawskim rynku deweloperskim.

W skład Holdingu wchodzą spółki powołane w celu realizacji inwestycji mieszkaniowych i biurowych oraz spółka Waryński Trade sp. z o.o., kontynuująca tradycję marki w sektorze maszyn budowlanych.

 

INWESTYCJE 

EQlibrium

Biurowiec EQlibrium, wybudowany przez Grupę Waryński u zbiegu ulic Jana Kazimierza i Ordona oferuje łącznie około 10 500 m2 powierzchni biurowej oraz ponad 100 miejsc parkingowych w garażu podziemnym.

EQlibrium to nowoczesny budynek w standardzie technicznym klasy A, który składa się z dwóch brył: jedenasto- i sześciokondygnacyjnej. Konstrukcja każdej z nich została zaprojektowana w sposób umożliwiający łatwą i wszechstronną aranżację. Zaprojektowana z dbałością o każdy szczegół architektura zapewnia nowoczesny, reprezentacyjny wygląd i najwyższe standardy przestrzeni biurowej, a wysoka jakość materiałów wykończeniowych oraz nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne zapewniają funkcjonalność i wygodę użytkowania.

Biurowiec EQlibrium wyróżnia doskonała lokalizacja oraz dostęp do rozbudowanej infrastruktury komunikacyjnej i drogowej okolicy. Z biurowca łatwo i szybko można dojechać do lotniska Chopina czy kluczowych arterii komunikacyjnych, w tym obwodnicy Warszawy, autostrady A2, tras S2, S7 i S8. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się także stacja II linii metra oraz dworce kolei miejskich i dalekobieżnych.

Biurowiec powstał według projektu architektonicznego pracowni S.A.M.I Mariusz Lewandowski i Wspólnicy.

 

Miasto Wola 

Inwestycja mieszkaniowa Grupy Waryński i firmy Dantex Miasto Wola powstaje w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijajacych się części Warszawy. Lokalizacja na Woli zapewnia mieszkańcom prywatność, spokój i bezpieczeństwo,a także dostęp do rozwiniętej infrastruktury komunikacyjnej. Miasto Wola jest idealnym miejscem dla osób ceniących sobie komfort miejskiego życia.

Łącznie w całym kompleksie powstanie około 820 mieszkań o powierzchni około 48 tysiecy m kw. Wszystkie lokale będą miały przestronne i funkcjonalne balkony, tarasy lub ogródki. Oprócz kondygnacji mieszkaniowych w budynku zaplanowano również parking podziemy oraz miejsce na lokale usługowe. 

 

Stacja Kazimierz 

To wspólna inwestycja Grupy Waryński i firmy Polnord. Stacja Kazimierz to nowoczesne osiedle mieszkaniowe, wyróżniające się najwyższym standardem wykończenia, ciekawym projektem oraz nowoczesną, odważną architekturą.

Osiedle powstaje przy ulicy Jana Kazimierza, w odległości zaledwie 3 kilometrów od ścisłego centrum Warszawy, co zapewnia łatwą i szybką komunikację z centralnymi dzielnicami stolicy. Atutem inwestycji jest dostęp do rozbudowanej infrastruktury oraz malowniczych parków, zapewniających miejsce do spędzenia czasu wolnego.  

W dwóch pierwszych etapach inwestycji powstaje łącznie 290 mieszkań, a docelowo cały kompleks zaoferuje komfortowych 650 mieszkań zaprojektowanych w taki sposób, by zapewnić swobodę aranżacji. W trosce o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców, kompleks oferuje liczne udogodnienia, takie jak monitoring, komórki lokatorskie oraz funkcjonalne rozwiązania dla rowerzystów. Kaskadowe budynki, wysokiej jakości okładziny oraz odważna kolorystyka gwarantują indywidulny, modernistyczny charakter.