ENERGOP

PROFIL DZIAŁALNOŚCI 

Energop jest jednym z najważniejszych producentów rurociągów na rynku polskim i europejskim. Zakres działalności spółki obejmuje prefabrykację kompletnych rurociągów przesyłowych dla niemal wszystkich branż. Specjalnością firmy jest produkcja zaawansowanych technologicznie rurociągów stalowych, ale jej oferta obejmuje także wykonawstwo zbiorników cylindrycznych, ciśnieniowych i bezciśnieniowych z różnego rodzaju stali oraz kominów, kanałów spalin i konstrukcji offshore. Energop posiada ponad dwieście technologii spawania (WPQR), uznanych przez jednostki notyfikowane na wymienione grupy materiałowe i metody spawania. 

Spółka dysponuje bogato wyposażonym parkiem maszynowym, który obejmuje m.in. urządzenia do cięcia i fazowania, spawarki, urządzenia do obróbki cieplnej, czyszczenia strumieniowego, malowania hydrodynamicznego itp. 

Właścicielem 100% udziałów spółki jest MARS FIZ. 

Więcej szczegółowych informacji na temat spółki dostępnych jest na stronie: www.energop.com 

ZAPLECZE PRODUKCYJNE

Bogato wyposażony park maszynowy umożliwia prefabrykację kompletnych rurociągów oraz konstrukcji stalowych dla energetyki, przemysłu petrochemicznego i chemicznego, jak również budownictwa oraz przemysłu wydobywczego.

 

Kluczowe aktywa:

Duże powierzchnie produkcyjne (25 000 m2)

Powierzchnie magazynowe zewnętrzne i wewnętrzne (19 000 m2)

3 komory malarskie

Zadaszone warsztaty (9 850 m2)

Możliwości produkcyjne: 500 t stali miesięcznie