Wróć

Wszystkie biura w EQlibrium wynajęte

30.11.2016

Na miesiąc przed planowanym uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie Grupa Waryński skomercjalizowała całą powierzchnię biurową w EQlibrium. W nowoczesnym biurowcu przy ulicy Jana Kazimierza swoje siedziby będą miały m.in. PGNiG Obrót Detaliczny, SGS Polska, Holding Firm Krimarg i OptiBuy. Pierwsi najemcy wprowadzą się do budynku już w styczniu 2017 r. 

EQlibrium to pierwszy projekt biurowy Grupy Waryński. Biurowiec, złożony z dwóch brył – Jedenasto- i sześciokondygnacyjnej oferuje łącznie około 10 500 m2 powierzchni komercyjnej, w tym 9 549 m2 powierzchni biurowej i 870 m2 powierzchni handlowo-usługowej. W budynku dostępne są także dwie kondygnacje podziemne ze 113 miejscami parkingowymi.

Obecnie w budynku trwają ostatnie prace wykończeniowe i aranżacyjne. Grupa Waryński i generalny wykonawca – firma Budimex  planują jeszcze w grudniu zakończyć wszystkie prace i uzyskać prawomocne pozwolenie na użytkowanie obiektu.

– Wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia realizacji naszego pierwszego projektu biurowego. Dzięki wytężonej pracy całego Zespołu Grupy Waryński oraz doskonałej kooperacji z firmą Budimex i pozostałymi Partnerami jest to wzorcowo prowadzona inwestycja – zarówno w zakresie tempa prac budowlanych, jak i komercjalizacji dostępnej powierzchni. Dzięki konsekwentnie wdrażanej strategii komercjalizacji, już na miesiąc przed oddaniem budynku do użytkowania możemy pochwalić się 100 proc. poziomem wynajmu powierzchni biurowej. Warto zaznaczyć, że jest to obecnie niemal niespotykana sytuacja na rynku. Dodatkowym powodem do dumy jest fakt, że zaufały nam renomowane firmy, które wybrały EQlibrium spośród wielu konkurencyjnych ofert. Jesteśmy przekonani, że wysoki standard przygotowanych powierzchni oraz ich funkcjonalność sprawią, iż nasi najemcy będą bardzo zadowoleni z komfortu pracy – powiedział Mirosław Łoziński, Prezes Zarządu, Waryński SA Grupa Holdingowa.

Największym najemcą w biurowcu EQlibrium została firma PGE Obrót Detaliczny – lider rynku sprzedaży gazu w Polsce i jedna ze strategicznych spółek Skarbu Państwa. Do budynku wprowadzą się także firma konsultingowa – SGS Polska, dystrybutor urządzeń chłodniczych i maszyn rolniczych – Holding Firm Krimarg oraz OptiBuy – firma doradcza, specjalizująca się w obszarze zarządzania zakupami oraz optymalizacji wydatków i wdrażania systemów IT. EQlibrium będzie także siedzibą Grupy Waryński.

Budowa EQlibrium rozpoczęła się we wrześniu 2015 r. i od początku prowadzona jest w bardzo dynamicznym tempie. Dzięki temu po zaledwie 15 miesiącach budynek jest prawie gotowy do przyjęcia najemców. Atuty obiektu to przede wszystkim dogodna lokalizacja, zapewniająca bezpośredni dostęp do kluczowych arterii oraz bliskość różnorodnych punktów handlowo-usługowych.

EQlibrium będzie posiadał certyfikat BREAM na poziomie very good. Biurowiec powstał według projektu renomowanej pracowni architektonicznej – S.A.M.I. Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy. 

Wróć

Kontakt

Biuro w Warszawie:

ul. Nowy Świat 6/12
00-400 Warszawa
Tel. +48 22 583 84 92
Fax +48 22 583 87 05

biuro@mstfi.pl

Kontakt dla mediów

e-mail: press@mstfi.pl
Tel. +48 22 583 87 04

  • Mars - Pinterest
  • Mars - Youtube
  • Mars - Google+
  • Mars - Instagram