Wróć

Kolejne mieszkania na Woli już w sprzedaży

10.11.2016

Grupa Waryński i Dantex wprowadziły do sprzedaży kolejną, piątą już fazę inwestycji Miasto Wola, powstającej przy ulicy Jana Kazimierza. W ramach tego etapu powstanie 151 mieszkań o powierzchni od 24 do 76 m kw.

Miasto Wola to nowoczesne osiedle zlokalizowane na warszawskich Odolanach, które zapewnia mieszkańcom prywatność, spokój i bezpieczeństwo, a także oferuje dostęp do doskonale rozwiniętej infrastruktury komunikacyjnej. Oprócz atrakcyjnej lokalizacji i wysokiej jakości wykończenia budynków, osiedle Miasto Wola wyróżniają również unikatowy, miejski układ przestrzenny oraz liczne udogodnienia dla mieszkańców. Wszystkie lokale realizowane w ramach projektu będą posiadały przestronne balkony, tarasy lub loggie, a mieszkania na parterze – ogródki. Ponadto, budynki zostaną wyposażone w m.in. monitoring, recepcję oraz miejsca parkingowe, zarówno dla samochodów, jak i te dedykowane rowerzystom.

Piąty etap inwestycji obejmuje budowę dwóch kaskadowych budynków (H i I), z których jeden został zaprojektowany na planie litery L, a drugi na planie litery U. Dzięki przemyślanemu układowi architektonicznemu między budynkami powstanie wewnętrzny plac z zieloną strefą rekreacyjną oraz elementami małej architektury, m.in. miejskimi meblami. W siedmiokondygnacyjnych budynkach powstanie 151 mieszkań o powierzchni od 24 do 74 m kw. W ofercie tego etapu nie brakuje funkcjonalnych kawalerek, mieszkań 2-pokojowych oraz najczęściej poszukiwanych lokali 3- i 4-pokojowych. Ponadto, ostatnich kondygnacjach powstaną przestronne tarasy, które wzbogacą standard największych mieszkań. Dodatkowo w budynkach zaplanowano także 5 lokali usługowych oraz 158 miejsc parkingowych w garażu podziemnym. Ceny za m kw. Mieszkań piątej fazy rozpoczynają się od 6 737 zł brutto.

Wśród mieszkań, które trafiły do sprzedaży w ramach piątej fazy inwestycji Miasto Wola znajdują się lokale o następujących metrażach:

20 mieszkań 1-pokojowych (24 – 30 m kw.)
60 mieszkań 2-pokojowych (37 – 47 m kw.)
59 mieszkań 3-pokojowych (45 – 68 m kw.)
12 mieszkań 4-pokojowych (73 – 76 m kw.)

Aktualnie, w sprzedaży oprócz budynku H i I, znajdują się również mieszkania realizowane w ramach trzeciej i czwartej fazy Miasta Wola. Projekt architektoniczny inwestycji przygotowała pracownia 4AM Architekci. Docelowo na działce o powierzchni około 34 tys. m kw. przy ul. Jana Kazimierza powstanie nowoczesny kompleks, składający się z budynków mieszkalnych liczących od sześciu do dziewięciu kondygnacji, w których znajdzie się ok. 820 mieszkań. Łączna powierzchnia użytkowa inwestycji wyniesie ok. 48 tys. m kw.

Szczegółową ofertę lokali osiedla Miasto Wola można znaleźć na stronie internetowej: www.miastowola.pl

Wróć

Kontakt

Biuro w Warszawie:

ul. Nowy Świat 6/12
00-400 Warszawa
Tel. +48 22 583 84 92
Fax +48 22 583 87 05

biuro@mstfi.pl

Kontakt dla mediów

e-mail: press@mstfi.pl
Tel. +48 22 583 87 04

  • Mars - Pinterest
  • Mars - Youtube
  • Mars - Google+
  • Mars - Instagram