Wróć

ST3 Offshore na forum „Offshore Foundations & Supporting Structures”

04.11.2016

Już w najbliższy poniedziałek, 7 listopada w Kopenhadze rozpocznie się konferencja „Offshore Foundations & Supporting Structures”. W wydarzeniu będą uczestniczyli przedstawiciele fabryki ST3 Offshore ze Szczecina. 

Podczas konferencji poruszane będą tematy związane z najnowszymi doświadczeniami w zakresie projektowania, produkcji i montażu fundamentów do morskich farm wiatrowych, sposobami optymalizacji łańcucha dostaw i zwiększenia trwałości konstrukcji fundamentowych, a także kwestie dotyczące projektowania pływających wiatraków.

Udział w forum zapowiedzieli przedstawiciele najbardziej rozpoznawalnych firm w branży morskiej energetyki wiatrowej. Dlatego uczestnictwo w wydarzeniu zapewnia możliwość nawiązania ciekawych kontaktów i poznania najnowszych rozwiązań technologicznych, a także do promowania swojej organizacji w środowisku branżowym.

Więcej informacji na temat programu konferencji można znaleźć TUTAJ. 

ST3 Offshore (poprzednia nazwa Bilfinger Mars Offshore) jest czołowym producentem fundamentów do morskich farm wiatrowych. Fabryka zlokalizowana jest w Szczecinie i została zaprojektowana jako zakład seryjnej produkcji fundamentów morskich farm wiatrowych. Flagowe produkty fabryki to fundamenty kratownicowe, monopale i platformy pośrednie.

Fabryka dysponuje najwyższą w Europie suwnicą (120 m) przeznaczoną do montażu i załadunku wielkogabarytowych konstrukcji. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, unikalnym technologiom, wysoko wyspecjalizowanym ekspertom i własnemu działowi inżynierii i designu, ST3Offshore jest jednym z najbardziej innowacyjnych dostawców konstrukcji stalowych na rynku offshore.

ST3 Offshore to joint venture 2 partnerów: Europoles Renewables GmbH (62,5%) i Funduszu MARS FIZ (37,5%). 

Wróć

Kontakt

Biuro w Warszawie:

ul. Nowy Świat 6/12
00-400 Warszawa
Tel. +48 22 583 84 92
Fax +48 22 583 87 05

biuro@mstfi.pl

Kontakt dla mediów

e-mail: press@mstfi.pl
Tel. +48 22 583 87 04

  • Mars - Pinterest
  • Mars - Youtube
  • Mars - Google+
  • Mars - Instagram