Wróć

ST3 na targach Wind Energy w Hamburgu

27.09.2016

Już dziś w Hamburgu rozpoczynają się targi Wind Energy – jedna z najważniejszych na świecie wystaw w branży energetyki wiatrowej. Jednym z wystawców będzie fabryka ST3 OFFSHORE. 

Tegoroczne targi Wind Energy będą szczególnie istotne dla szczecińskiej fabryki, ponieważ po raz pierwszy zaprezentuje się pod nową nazwą oraz z nowym logo (dotychczas fabryka działał pod nazwą Bilfinger Mars Offshore/ BMO). Podobnie jak w poprzednich latach, zespół ST3 Offshore będzie prezentować możliwość innowacyjnej fabryki, produkty oraz opowie o realizowanych zleceniach.

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska B4.EG.311, na którym zespół ST3 Offshore odpowie na wszelkie pytania dotyczące fabryki.

Wind Energy gromadzi największe firmy związane z branżą energetyki wiatrowej i sektorów pokrewnych. Organizatorzy spodziewają się ponad 1200 wystawców oraz 18 pawilonów narodowych.  Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie: www.windenergyhamburg.com 

ST3 Offshore jest czołowym producentem fundamentów do morskich farm wiatrowych. Fabryka zlokalizowana jest w Szczecinie i została zaprojektowana jako zakład seryjnej produkcji fundamentów morskich farm wiatrowych. Flagowe produkty fabryki to fundamenty kratownicowe, monopale i platformy pośrednie.

Fabryka dysponuje najwyższą w Europie suwnicą (120 m) przeznaczoną do montażu i załadunku wielkogabarytowych konstrukcji. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, unikalnym technologiom, wysoko wyspecjalizowanym ekspertom i własnemu działowi inżynierii i designu, ST3Offshore jest jednym z najbardziej innowacyjnych dostawców konstrukcji stalowych na rynku offshore.

ST3 Offshore to joint venture 2 partnerów: Europoles Renewables GmbH (62,5%) i Funduszu MARS FIZ (37,5%). 

Wróć

Kontakt

Biuro w Warszawie:

ul. Nowy Świat 6/12
00-400 Warszawa
Tel. +48 22 583 84 92
Fax +48 22 583 87 05

biuro@mstfi.pl

Kontakt dla mediów

e-mail: press@mstfi.pl
Tel. +48 22 583 87 04

  • Mars - Pinterest
  • Mars - Youtube
  • Mars - Google+
  • Mars - Instagram