Wróć

Dni NATO w Szczecinie

11.07.2016

W związku z odbywającym się w Polsce spotkaniem przedstawicieli państw zrzeszonych w ramach Traktatu Północnoatlantyckiego, w miastach wojewódzkich w całym kraju zorganizowane zostały Ogólnopolskie Dni NATO. W przygotowanie wydarzenia zaangażowana była także Morska Stocznia Remontowa Gryfia.

W Szczecinie impreza odbyła się na Jasnych Błoniach. Zainteresowani mogli obejrzeć transportery opancerzone, zestaw przeciwlotniczy, wyposażenie drużyny zmotoryzowanej i strzelców wyborowych, robota pirotechnicznego Straży Granicznej, radiowozy policyjne, wozy strażackie, poduszkowiec WOPR, a także historyczne umundurowanie i broń.

Dla dzieci przewidziano tor przeszkód, konkursy z nagrodami, watę cukrową, malowanie twarzy oraz ściankę Lego.

Wydarzenie odbywało się pod patronatem Ministerstwa Obrony Narodowej. Morska Stocznia Remontowa Gryfia reprezentowała Polską Grupę Zbrojeniową – stoczniowe stoisko znajdowało się na płycie głównej przed Urzędem Miasta. Przedstawiciele stoczni udzielali informacji na temat MSR Gryfii, a dla najmłodszych przygotowali kolorowanki z nagrodami. Chętnych nie brakowało. Pod koniec dnia w kinie pod chmurką odbyła się projekcja filmu „Historia Roja”. 

Wróć

Kontakt

Biuro w Warszawie:

ul. Nowy Świat 6/12
00-400 Warszawa
Tel. +48 22 583 84 92
Fax +48 22 583 87 05

biuro@mstfi.pl

Kontakt dla mediów

e-mail: press@mstfi.pl
Tel. +48 22 583 87 04

  • Mars - Pinterest
  • Mars - Youtube
  • Mars - Google+
  • Mars - Instagram