Wróć

Waryński sprzedaje kolejne mieszkania

17.02.2015

Inwestycje mieszkaniowe grupy Waryński cieszą się niesłabnącą popularnością. Już ponad 70% mieszkań w Mieście Wola i ponad 60% lokali Stacji Kazimierz znalazły swoich właścicieli.

Inwestycja Miasto Wola realizowana przez Grupę Waryński nabiera kształtów, a wraz z postępami na budowie kolejne mieszkania znajdują swoich właścicieli. Do końca stycznia wykonana została konstrukcja budynku do 7 piętra oraz roboty murowe osłonowe – do 4 piętra. W tym czasie sprzedanych zostało 74% mieszkań.

W ramach inwestycji Grupy Waryński i firmy Dantex przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli powstanie kameralne, nowoczesne osiedle mieszkaniowe o podwyższonym standardzie wykonania. Atutem inwestycji jest jej położenie w sercu Woli – jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy. Postępy widać też na budowie Stacji Kazimierz. Od chwili rozpoczęcia robót budowlanych, pod koniec października 2014r., wykonano już fundamenty dla całej inwestycji oraz elementy konstrukcyjne poziomu -1.  Inwestycja również cieszy się dużym zainteresowaniem klientów – do tej pory sprzedano ponad 60% mieszkań.

Stacja Kazimierz to nowoczesny kompleks budynków mieszkalnych powstających na terenie byłych zakładów przemysłowych Grupy Waryński. Teren jest rewitalizowany dzięki staraniom inwestorów Grupy Waryński i Grupy Kapitałowej Polnord. W miejscu dawnych hal montażowych powstają tu obecnie nowoczesne i dopracowane architektonicznie budynki mieszkalne i biurowe.

Wróć

Kontakt

Biuro w Warszawie:

ul. Nowy Świat 6/12
00-400 Warszawa
Tel. +48 22 583 84 92
Fax +48 22 583 87 05

biuro@mstfi.pl

Kontakt dla mediów

e-mail: press@mstfi.pl
Tel. +48 22 583 87 04

  • Mars - Pinterest
  • Mars - Youtube
  • Mars - Google+
  • Mars - Instagram