Wróć

Pierwsza umowa najmu w EQlibrium

18.12.2014

12 grudnia Grupa Waryński zawarła pierwszą umowę na wynajem powierzchni w budynku biurowym EQlibrium.

Pierwszym najemcą jest szwajcarska spółka SGS, która zajmuje się dostarczaniem usług w zakresie kontroli, weryfikacji, badań i certyfikacji na całym świecie. Nad powodzeniem transakcji czuwała firma Jones Lang Lasalle. Aktualniespółka intensyfikuje działania i poszukuje sąsiada dla nowego najemcy.

Inwestycja biurowa EQlibrium przy ul. Jana Kazimierza to pierwszy, w pełni samodzielny projekt deweloperski realizowany przez Grupę Waryński. W ramach prowadzonej inwestycji powstanie nowoczesny budynek biurowy w standardzie technicznym klasy A, składający się z dwóch połączonych brył – jedenasto- i sześciokondygnacyjnej, oferujący łącznie 9788 m kw. powierzchni biurowej i usługowej oraz dwie kondygnacje podziemne ze 140 miejscami parkingowymi. 
Autorem koncepcji obiektu jest renomowana pracownia architektoniczna S.A.M.I. Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy Sp. z o.o. W budynku zastosowane zostaną najnowocześniejsze rozwiązania techniczne oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe stanowiące dopełnienie innowacyjnego projektu architektonicznego. Budynek będzie posiadał certyfikat BREEAM very good. 
Konstrukcja każdej z kondygnacji biurowych będzie umożliwiała jej aranżację zarówno w formie otwartej przestrzeni, jaki i klasycznego podziału na pokoje biurowe. Na parterze będzie znajdować się reprezentacyjny hol wejściowy wraz z recepcją, łączący obie części budynku biurowego oraz przestrzenie z możliwością zagospodarowania na powierzchnie handlowe lub usługowe. 

Wróć

Kontakt

Biuro w Warszawie:

ul. Nowy Świat 6/12
00-400 Warszawa
Tel. +48 22 583 84 92
Fax +48 22 583 87 05

biuro@mstfi.pl

Kontakt dla mediów

e-mail: press@mstfi.pl
Tel. +48 22 583 87 04

  • Mars - Pinterest
  • Mars - Youtube
  • Mars - Google+
  • Mars - Instagram