Wróć

MARS Shipyards & Offshore na targach Posidonia 2018

05.06.2018

Pod szyldem Polish Maritime Industry po raz pierwszy w historii grupa Polskich firm z sektora gospodarki morskiej prezentuje się wspólnie na kluczowych europejskich targach branżowych Posidonia 2018. Pod Patronatem Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej oraz Ambasady Polskiej w Atenach na najważniejszej tegorocznej imprezie wystawiają się grupa MARS Shipyards & Offshore, Port Gdańsk, Polski Rejestr Statków oraz Polskie Ratownictwo Okrętowe.

Hale Metropolitan Expo Center, największego greckiego centrum targowo – konferencyjnego po raz kolejny zapełniły się stoiskami największych graczy branży morskiej. Najważniejsze polskie firmy działające w tym sektorze mają to wydarzenie w swoich kalendarzach wystawienniczych od wielu lat. Jednak w tym roku po raz pierwszy zorganizowane zostało wspólne polskie stoisko. Już od samego otwarcia imprezy cieszy się ono dużym zainteresowaniem. Poza licznymi przedstawicielami firm branżowych odwiedzili je także obecny na otwarciu Premier Grecji Aleksis Tsipras oraz grecki Minister Gospodarki Morskiej, których na stoisku przyjmował Podsekretarz Stanu w MGMiŻŚ, Pan Grzegorz Witkowski.

Dzięki staraniom Ambasador RP w Atenach, Pani Anny Barbarzak, wystawiające się w Polskim Pawilonie MARS Shipyards & Offshore oraz pozostali wystawcy z Pawilonu Polskiego a także inne polskie firmy obecne na targach miały okazję bliżej zaprezentować swoją ofertę podczas Sympozjum zorganizowanego pod hasłem „Thinking out of the box about maritime industry”.

Targi Posidonia organizowane są co dwa lata. W tegorocznej, jubileuszowej 50-tej edycji bierze udział ponad 2000 wystawców z całego świata. Posidonii towarzyszą liczne imprezy, w tym bieg na 5 km, w którym uczestniczyła 10-osobowa reprezentacja przedstawicieli Ambasady RP oraz polskich wystawców.

Wróć

Kontakt

Biuro w Warszawie:

ul. Nowy Świat 6/12
00-400 Warszawa
Tel. +48 22 583 84 92
Fax +48 22 583 87 05

biuro@mstfi.pl

Kontakt dla mediów

e-mail: press@mstfi.pl
Tel. +48 22 583 87 04

  • Mars - Pinterest
  • Mars - Youtube
  • Mars - Google+
  • Mars - Instagram