Wróć

Spółki stoczniowe z MARS Shipyards and Offshore na MSPO

03.09.2018

W najbliższy wtorek, 3 września rozpocznie się w Kielcach największa organizowana corocznie w Polsce impreza przemysłu zbrojeniowego - Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego. Po raz kolejny pojawi się na nich grupa MARS, która przedstawi swój potencjał produkcyjny i ofertę dla Marynarki RP. Stocznie MARS będą dzieliły stanowisko z inną spółką z Grupy PGZ, PGZ Stocznią Wojenną.

Dla grupy MARS Shipyards & Offshore obecność na tej randze wydarzeniu jest okazją spotkania w jednym miejscu najważniejszych decydentów zarządzających programami modernizacyjnymi polskich sił zbrojnych oraz spotkania się z klientami – zarówno tymi obecnymi, jak i potencjalnymi. Jest to również idealne miejsce do wymiany doświadczeń i pomysłów oraz poszerzenia sieci kontaktów zawodowych, ponieważ na targach obecni są reprezentanci innych spółek zbrojeniowych i organów administracji rządowej.

Na stoisku grupy MARS można będzie zapoznać się z dotychczas wykonywanymi projektami dla Marynarki Wojennej oraz cywilnymi a także z potencjałem poszczególnych stoczni.

Serdecznie zapraszamy na stoisko C5 (Hala C) na terenie Targów Kielce.

Wróć

Kontakt

Biuro w Warszawie:

ul. Nowy Świat 6/12
00-400 Warszawa
Tel. +48 22 583 84 92
Fax +48 22 583 87 05

biuro@mstfi.pl

Kontakt dla mediów

e-mail: press@mstfi.pl
Tel. +48 22 583 87 04

  • Mars - Pinterest
  • Mars - Youtube
  • Mars - Google+
  • Mars - Instagram